Tvorba:
Grafika-jmenovky k povídkám

Pořádá: Momentálně nic :)
Právě čte: Škola noci 1 - Označená
_http://nd04.jxs.cz/428/662/7a7a68c98e_73501406_o2.jpg
Účastní se: Momentálně ničeho :)

,,Projekt''

20. února 2013 v 21:18 | Flexi |  Naše kecy...:D
Chtěla bych vás po dlouhé době nečinnosti informovat o jednom nápadu, který jsem se rozhodla uskutečnit. Jelikož jsem docela velká knihomolka, rozhodla jsem se začít psát recenze, ale nechtělo se mi to zveřejňovat tady, takže jsem založila takový veldlejší blog, kde budu zveřejňovat recenze na knihy a popřípadě další věci. Blog je zaměřený hlavně na knihy, jejich četbu, recenze apod. Tento jsem se rozhodla ponechat literární tvorbě jako jsou příběhy, povídky, básničky a tak.
Můžete to brát jako takový můj menší projekt, ale nevím jestli se to tak dá vůbec nazývat. Tak abych vás už dlouho nenapínala tady je adresa.

A ještě jedna věc. Jelikož jsem se rozhodla tento blog založit na blogspotu, se kterým nemám příliš zkušeností, určitě bych byla ráda, kdyby mi někdo třeba popřípadě poradil.

A nakonec se ještě chci zeptat, jestli by se nenašel někdo, kdo umí dělat dessy na blogspot a jestli by mi ho udělal a popřípadě i nastavil :D. Já a grafika totiž nejsme moc velcí kámoši :D Budu ráda, když se kouknete na nový blog (sice tam toho zatím moc není, ale to neva).

Ještě jsem si vzpoměla na jednu důležitou věc. Jistě by vás zajímalo, jak to vipadá s Minulostí a Miralis, kterou jsem začala psát, ale nějak jsme se sekla. Řeknu vám to asi tak. Co se týče Minulosti nemám ponění, ale něco mi říká, že to bude dřív než Miralis, u té mám rozepsanou první kapitolu ale nějak ne a ne ji dopsat. Poslední dobou jsem totiž často ponořená v knihách a nejspíš to bude ještě nějakou dobu trvat. Doufám ale, že vás nesklamu a pokusím se něco napsat co nejdřív to půjde.

Díky, že jste si našli čas na čtení tohoto převážně informačního článku. Zatím se mějte a budu ráda, když se někdo ozve ohledně toho dessu. Mějte se ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ POVÍDEK, OBRÁZKŮ A
VŠEMOŽNÉHO OBSAHU TOHOTO BLOGU!!!