Tvorba:
Grafika-jmenovky k povídkám

Pořádá: Momentálně nic :)
Právě čte: Škola noci 1 - Označená
_http://nd04.jxs.cz/428/662/7a7a68c98e_73501406_o2.jpg
Účastní se: Momentálně ničeho :)

Konečně je to tu!

21. ledna 2013 v 20:09 | Flexi |  Naše kecy...:D
Ano, vidíte dobře. Flexinka se konečně probudila a její fantasie snad také. Všimla jsem si, že tohle je první článek v roce 2013. To mi to zase trvalo než jsem se dohrabala k psaní :D Ale zpět k tématu. S prvním článkem do dalšího roku vám přináším i dva nápady na povídky a je jen na vás, který (snad úzpěšně) začnu psát a snad i konečně úzpěšně dokončím. :D Pro mě osobně je to šok, protože obě povídky mě napadli dneska, když jsem přišla ze školy a začala číst KM2. Přišlo to jako blesk z čistého nebe a jsem za to ráda, protože to čekání a nevědění co psát už mě začínalo štvát :D ....už zase odbíhám od věci, takže tady jsou anotace (pokud se to tak dá nazívat).
PS: Minulost se opakuje! bude nejspíš pozastavena, protože jsem se sekla a nevím jak pokračovat. Omlouvám se. Snad mě bzry něco napadne.

...


1.) ÚTĚK DO NOVÉHO SVĚTA
Žánr:
Dobrodružný/sci-fi/horor
Předpokládaná délka: něco kolem 15. - 20. kapitol
Anotace: Obyvatelé, kteří přežili ,,Konec světa'', jsou svým velitelem uzavřeni a nedobrovolně drženi v Podzemí. V bývalé vojenské pevnosti, která zůstala po pádu meteoritu záhadným způsobem neponičená. nemůžou si stěžovat na nedostatek jídla a pohodlí. Vše je výborně zařízeno. Jenže nikdo, kromě několika určených osob, nesmí na povrch. Jedna dívka, Sien, už to ale dlouho nevydrží a zatouží konečně spatřit svět nad Podzemím. Zatouží vidět slunce a cítit vůni přírody. Po dlouhém přemýšlení nad útěkem se rozhodne svůj plán zrealizovat. Povede se jí však nepozorovaně uniknout? Dokáže opustit svou rodinu a přátele, aby mohla čelit novému dobrodružství? Skrývá se v jejím srdci dost odvahy, aby přežila?
Dívka objevuje nové věci a dozvídá se to, co se dozvědět nikdy neměla.

2.) MIRALIS
Žánr: Dobrodružný/fantasy
Předpokládaná délka: taky nějak kolem 15. - 20. kapitol
Slogan: Na to nejúžasnější dobrodružství se vyplatí počkat.
Anotace: Na světě je spoustu nevysvětlitelných věcí. Ale to, co se přihodí sedmnáctileté Sendy se absolutně vymiká všem podivnostem na světě. Dívka byla vždy velmi vášnivou čtenářkou. Už odmalačetla nejraději fantasy. Milovala draky, elfy, všechny ty prapodivné tvory a dobrodružství, která v knihách zažívali.
Její život ji vždy připadal neuvěřitelně nudný. Jedině v knihách na chvíli nějaké zažila. Proletěla se na drakovi, poznala jaký je pohled z koňského hřbetu, prožívala strach z bitev a radost z vítězství. To vše se ale jednoho dne stalo realitou.
Zavítala do nově objeveného knihkupectví a narazila na zvláštní knihu, kterou prostě musela mít. Jakmile ale začala číst, kniha ji doslova vcucla do sebe a ona se stala součástí příběhu. Jak si s tímhle jejím prvním opravdovím dobrodružství poradí? Přijde na způsob jak se vrátit domů? A bude se jí chtít vůbec odcházet?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 21. ledna 2013 v 20:21 | Reagovat

Héj, tak nevim. Já bych byla pro obě. Ale hlasuju pro druhé, nevím proč, protože oboje mi přijde stejně úžasné.

2 Flexi Flexi | Web | 21. ledna 2013 v 20:56 | Reagovat

[1]:: díky ;)

3 Karolína K. 44 Karolína K. 44 | 22. ledna 2013 v 15:58 | Reagovat

Oba dva nápady jsou super :)).
Ale hlasovala jsem pro Miralis, líbí se mi asi o trošku víc :D. Připomíná mi to jednu knížku (Inkoustové srdce :)) a trošku i můj nápad na příběh XD.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ POVÍDEK, OBRÁZKŮ A
VŠEMOŽNÉHO OBSAHU TOHOTO BLOGU!!!