Tvorba:
Grafika-jmenovky k povídkám

Pořádá: Momentálně nic :)
Právě čte: Škola noci 1 - Označená
_http://nd04.jxs.cz/428/662/7a7a68c98e_73501406_o2.jpg
Účastní se: Momentálně ničeho :)

Leden 2013

Podpora

30. ledna 2013 v 20:49 | Flexi |  Básničky
Po dlouhé době zase básnička. Mimochodem, už jsme se zmiňovala, že básnim jen když nejsem vfe své kůži? Pokud ne, tak teď se o tom zmiňuju. Tahle básnička vznikla v pondělí, když mi nebylo zrovna nejlépe (podrobnosti nebudou, je to příliš osobní, takže máte smůlu). No, zpět k věci. Takže tuto báísničku bych chtěla věnovat své nejlepší kamarádce Barči nebo-li Mensis, jak jí znáte tady :). Dost mi pomáhá a já ji hold neumím poděkovat lépe. Nikdy jsem nebyla dobrej řečník, proto děkuji touto cestou
PS: Chtěla bych vám také zdělit, že se nemusíte bát. Na Miralis ani na Minulost jsem nezapoměla. U Miralis mám trošičku, ale opravdu velmi malou trošičku rozepsanou, takže snad se mi to podaří v blízké době dopsat a Minulost... musím Niku sklamat, ale to nemám absolutně žádnou představu :D Jen mohu slíbit, že se budu moc moc moc snažit, aby byla co nejdříve. Sakryš, zase jsem se moc rozkecala, takže te´d už jen přeju hezké čtení a snad se vám mé ''dílo'' bude líbit ;)

VĚNOVÁNO MENSIS♥ ;)*
(která dokáže vždy najít ta zprávná slova a já je nedokážu dostatečně ocenit)


5. KAPITOLA: Náročné dny

25. ledna 2013 v 22:46 | Flexi |  HG - Minulost se opakuje!
Divíte se? ... To já taky :D Vím, že jsem v jednom s předchozích článků psala, že tuhle povídku pozastavuju. Ale tak nějak se naskytla příležitost a myšlenka a konečně jsem dopsala další kapitolu k Munulosti, takže vám jí sem hned dávám :D Musím přesi vynahradit ty něsíce nečinnosti :DProlog

24. ledna 2013 v 17:43 | Flexi |  Miralis
Slibila jsem že dnes tu bude prolog a tak svůj slib plním. Užijte si čtení, i když toho zatím moc není. Je to poněkud krátké, ale je to prolog, takže se to tak nějak dá čekat :D Tak fajn tady to je a snad se bude líbit... ;)


Úvod

23. ledna 2013 v 22:41 | Flexi |  Miralis
Podle vaší reakce vyhrála Miralis, takže taky je úvod, sice ste ho už viděli, ale dodělala jsem ještě jmenovku. Doufám, že se vám bude líbit ;) Prolog přidám asi zítra, takže se máte na co těšit ;)Žánr: Dobrodružný/fantasy
Předpokládaná délka: taky nějak kolem 15. - 20. kapitol
Slogan: Na to nejúžasnější dobrodružství se vyplatí počkat.
Anotace: Na světě je spoustu nevysvětlitelných věcí. Ale to, co se přihodí sedmnáctileté Sendy se absolutně vymiká všem podivnostem na světě. Dívka byla vždy velmi vášnivou čtenářkou. Už odmalačetla nejraději fantasy. Milovala draky, elfy, všechny ty prapodivné tvory a dobrodružství, která v knihách zažívali.
Její život ji vždy připadal neuvěřitelně nudný. Jedině v knihách na chvíli nějaké zažila. Proletěla se na drakovi, poznala jaký je pohled z koňského hřbetu, prožívala strach z bitev a radost z vítězství. To vše se ale jednoho dne stalo realitou.
Zavítala do nově objeveného knihkupectví a narazila na zvláštní knihu, kterou prostě musela mít. Jakmile ale začala číst, kniha ji doslova vcucla do sebe a ona se stala součástí příběhu. Jak si s tímhle jejím prvním opravdovím dobrodružství poradí? Přijde na způsob jak se vrátit domů? A bude se jí chtít vůbec odcházet?


Konečně je to tu!

21. ledna 2013 v 20:09 | Flexi |  Naše kecy...:D
Ano, vidíte dobře. Flexinka se konečně probudila a její fantasie snad také. Všimla jsem si, že tohle je první článek v roce 2013. To mi to zase trvalo než jsem se dohrabala k psaní :D Ale zpět k tématu. S prvním článkem do dalšího roku vám přináším i dva nápady na povídky a je jen na vás, který (snad úzpěšně) začnu psát a snad i konečně úzpěšně dokončím. :D Pro mě osobně je to šok, protože obě povídky mě napadli dneska, když jsem přišla ze školy a začala číst KM2. Přišlo to jako blesk z čistého nebe a jsem za to ráda, protože to čekání a nevědění co psát už mě začínalo štvát :D ....už zase odbíhám od věci, takže tady jsou anotace (pokud se to tak dá nazívat).
PS: Minulost se opakuje! bude nejspíš pozastavena, protože jsem se sekla a nevím jak pokračovat. Omlouvám se. Snad mě bzry něco napadne.

...


ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ POVÍDEK, OBRÁZKŮ A
VŠEMOŽNÉHO OBSAHU TOHOTO BLOGU!!!