Tvorba:
Grafika-jmenovky k povídkám

Pořádá: Momentálně nic :)
Právě čte: Škola noci 1 - Označená
_http://nd04.jxs.cz/428/662/7a7a68c98e_73501406_o2.jpg
Účastní se: Momentálně ničeho :)

Říjen 2012

Kostýmy splátců

28. října 2012 v 20:28 | Flexi |  HG - Minulost se opakuje!
Je to tu, jak jsem slíbila. Některé kostýmy se mi sice vůbec nepovedli, třeba ten poslední popisuju v kapitole mnohem hezčí než vypadá v mém podání :D Tak ale aspoň něco. U každého kostýmu je napsáno komu patří a samozřejmě čím je výjimečný, pokud teda je :D Doufám, že se vám tohle zpestření bude líbit. ;)
4.KAPITOLA: Přehlídka splátců(2.část)

28. října 2012 v 17:38 | Flexi |  HG - Minulost se opakuje!
A jak jsem slíbila, je tu i druhá část. Kostými přidám až večer, ať se máte na co děšit. :D Hezké čtení.
4.KAPITOLA: Přehlídka splátců(1.část)

28. října 2012 v 14:36 | Flexi |  HG - Minulost se opakuje!
Mám pro vás konečně další kapitolu k Minulosti. Jsem ráda, že se pořád najde pár těch kteří tohle fanfiction čtou. Tentokrát se kapitola trochu protáhla, takže ji rozdělím na dvě delší části. Pokud vás zajímají onrázky kostýmů, které jsem vám slíbila, tak se nemusíte bát, nezapoměla jsem :D kupodivu. Možná je sem dám ještě večer. Každopádne dřív než druhá čát této kapitoli tu nebudou. Doufám, že se vám kapitola bude líbit a budu ráda za každý komentář.
3. KAPITOLA: Začíná to hádkou

20. října 2012 v 15:42 | Flexi |  HG - Minulost se opakuje!
A je to tu. Pro tentokrát sem nedělala takovou pauzu :D Takže k téhle kapitole vám můžu popřát jen hezký čtení :D a ať se vám to líbí.
Co se však týče další kapitoly, čeká nás přehlídka splátců. Konečně kapitola, která by mě měla hodně bavit psát. Také mám pro vás takové spestření v podání obrázků kostýmů, které budou splátci mít a aby toho nebylo málo, konečně se díky nim dozvíte, kdo jdou hlavní postavy :D Takže máte se na co těšit a teď už hezký čtení, nebudu zržovat. Protentokrát je kapitola trochu delší než ta minulá. :)
2.KAPITOLA: První rozhovor

13. října 2012 v 16:17 | Flexi |  HG - Minulost se opakuje!
Ano, ano. Čtete správně. Flexinka se konečně uráčila napsat další kapitolu k Minulosti. :D Trvalo to dlouho já vím. Ale nápady nebyli. Při psaní téhle kapitoli sem dostala další nápady na pokračování, takže snad to nebude trvat zase 'věčnost' a napíšu pokráčko co nejdřív.
Tuhle kapitlu bych chtěla věnovat Nikaroově(Verči), která se neustále vyptávala na další kapitolu. Takže veru, tady jí máš :D Doufám, že se nepletu, ale v téhle kapitole by měla vystupovat postava, kterou si mi napsala :D
hezký čtení všem, je to sice krátký, ale díky pánu bohu za to :D
Jarní-Letní spánek :D

7. října 2012 v 13:34 | Mensis
Jak už má Kolegině Flexi tak i já vstala ale z Jaro-Letního spánku.No jo když je teplo nerada trčím doma u pc. :D Když už se ochlazuje je lepší být u pc než venku takže je to tak. :D A ktomu ještě má skleróza a má lenost. Fajn...opravdu bych si někdy nafackovalaa za tu lenost, ale nechce se mi :DD Takže budu se opět snažit jsem dát nějaký ten příspěvek :DD

Perníková chaloupka aneb jak to bylo s ježibabou?

7. října 2012 v 13:23 | Flexi |  Jednorázovky
No, jo já vím. Tento blog spal velmi dlouho tvrdým spánkem. A to díky mému nedostatku fantazie a nápadů na další příběhy. I rozepsaná povídka Minulost se opakuje! dost pokulhává a to opět díky nedostatku nápadů a chuti k psaní. :( ano ano slyšíte dobře. Já, která píše už asi šest let s drobnými pauzami. Bohužel, to se ale u mě stává poněkud často. Ale teď už dost s výmluvami. :D O prázdninách sem napsana takovou celkem krátkou povdku o Perníkové chaloupce... :D je to celé z pohledu ježibaby, čarodějnice, nebo jak jí chcete říkat. Chvílemi je to možná i trochu vtipné a možná vám nějaké části připomenou pár filmů a pohádek právě s touhle starou paní :D Takže hezké počteníčko :D


ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ POVÍDEK, OBRÁZKŮ A
VŠEMOŽNÉHO OBSAHU TOHOTO BLOGU!!!