Tvorba:
Grafika-jmenovky k povídkám

Pořádá: Momentálně nic :)
Právě čte: Škola noci 1 - Označená
_http://nd04.jxs.cz/428/662/7a7a68c98e_73501406_o2.jpg
Účastní se: Momentálně ničeho :)

Info ke KD

11. července 2012 v 0:15 | Flexi
Ahoj všichni,
po dlouhé, no nebo spíš delší době tu konečně přidávám přízpěvek. I když pro některé zřejmě né moc veselý.
Nejprve bych chtěla poděkovat všem, kteří začali číst Krvavou duši, že jim strašně moc děkuju a sem vděčná za to, že si našli čas a přelouskali to. :) Jsem opravdu ráda. Hlavně moc děkuji Ariven, která četla pravidelně a pravidelně mi i pod každou přidanou kapitolou zanechala komentáž se skvělými a inspirujícími zprávami. takže, díky Ariven ;).
Ale samozřejmě jak už jste mi několikrát dali vědět na facebooku nebo jinde, jsou tu i ostatní, kteří KD čtou ale nepíšou komentáře, ať už z jakýchkoli důvodů.....no jo no, taky sem líná :D

A teď zpět k názvu tohoto článku. jak už jste si jistě přečetli, jedná se o informace k příběhu Krvavá duše, kterou píšu. mnozí si nejspíš myslí, že končím se psaním, ale není tomu tak. Naopak. Mám napsáno už spoustu dalších kapitol, ale rozhodla jsem se je sem dále nepřidávat a mám k tomu velký důvod.
V dalších kapitolách je více informací a já zvažuju to, že až to dopíšu (zřejmě to ještě nějaký ten pátek trvat bude :D ) zkusím štěstí a pošlu to nakladatelství.

Jo, asi vás to zaskočilo že? Mě taky :D protože to vlastně není tam uplně můj nápad.
Děda, babička, taťka, mamka, prababička...tihle všichni o tom příběhu vědí a zhruba půlka z nich ho četla nebo aspoń ví o čem je. (Jak jsem řekla, mám toho už hodně napsaného a né všem se to chce poslouchat úplně od začátku. Píšu totiž už 24. kapitolu.)
Zpět k věci....všichni ti, hlavně děda, který mě ve všem pomáhá atd. a je to velký všeználek :D a má docela dost slušný přehled, mi poradili, abych to vydala. Když jsem to uslyšela, začala jsem se tomu smát. Jo slyšíte dobře :D
Přišlo mi to dost vtipné, ale pak jsem si vzpomněla na Míšu Burdovou, tu skvělou spisovatelku od nás z České Republiky, která také zkusila své štěstí a vyšlo to.

Tím nechci a ni si netroufám přirovnávat se k ní, ale napadlo mě, že za zkoušku nic nedám a třeba mi to taky náhodou vyjde. Je to můj velký sen, vydat knihu a hlavně by to byl velký pokrok.
Ale neberte to jako definitní věc. ještě to zvažuju. Ani já sama nevím jak to vůbec všechno bude. Vždyť skoro ani nevím co budu dělat zítra nebo za týden, natož za několik měsíců, i když to vím jistě. Budu sedět v lavici a učit se :-/ juchú :D Ne dělám si legraci.

Zase sem to udělala.
Z původních několika vět mám asi čtyřnásobek toho co sem plánovala. :D jako vždy.
Takže to nějak ukončím, protože mnozí u toho jistě už usínají :D
Zatím sem budu přidávat hen povídky a drabble a dál budu pracovat na Krvavé duši. zatím se mějte a ti, kteří tohle četli....omlouvám se vám, že se nedozvíte pokračování, taky by mě to naštvalo....

...., a teď už se s vámi vážně loučím, vaše Flexi ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ariven ariven | Web | 11. července 2012 v 17:25 | Reagovat

Škoda, ten příběh mě vážně bavil... Ale hodně štěstí, ať ti to u nějakého nakladatelství vyjde! Dneska je to těžký, přece jenom píše spousta lidí, ale třeba ti to vydají ;-)
Držím palce :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ POVÍDEK, OBRÁZKŮ A
VŠEMOŽNÉHO OBSAHU TOHOTO BLOGU!!!