Tvorba:
Grafika-jmenovky k povídkám

Pořádá: Momentálně nic :)
Právě čte: Škola noci 1 - Označená
_http://nd04.jxs.cz/428/662/7a7a68c98e_73501406_o2.jpg
Účastní se: Momentálně ničeho :)

Duben 2012

Noční seznámení

19. dubna 2012 v 18:54 | Flexi |  Jednorázovky
Po dlouhé době opět přidávám něco ze své tvorby. Je to celkem krátký bříběh, pouze dvou stránkový, takže doufám, že se bude líbit. Byl napsán do soutěže se jemémen Andersenova hvězdička. Takle soutěž se u nás ve škole koná každý rok. Zatím to vyhodnoceno nebylo takže se uvidí. Rozhodně ocením každý komentář, který najdu pod tímto článkem. :)Diplomek od Veru burgerové :)

8. dubna 2012 v 12:50 | Mensis |  Naše kecy...:D
Tak dík veru za diplomek moc se mi líbí :))


Monster high 4 Back And Deader Than Ever

4. dubna 2012 v 8:32 | Mensis

Anotace:V rad jsou svobodní a Draculaura (Lala) bliká svými tesáky s hrdostí. Ale když tatínek Drac zaplatí ji překvapením návštěva všechno jde praštěný. Pan D. se domnívá, rad by měly mít vlastní školu, ale Lála není připravena vzdát se práva, bojovali tak tvrdě.
Je to otec proti dceři v bitvě u studentů na Salem. I přes mnohé výzvy, je určena k uložení Lala Merston High. Ale mohla by zemřít dvakrát, zatímco se snaží.

Monster high 3 následuj vlka ukáže ti cestu

4. dubna 2012 v 8:23 | Mensis

Anotace: Děsivě trendy teenageři, děti nejznámějších monster na světě se shromáždili pod jednou střechou, aby si užívali ten pravý život na střední škole!
Clawdeen Wolfová byla vždycky trochu ve stínu všech svých šesti bratrů, ale teď se konečně dostane na výsluní díky oslavě svých sladkých šestnáctin. Ovšem po zveřejnění Mého souseda ghúla se rodina Wolfových musí schovat v lesích. A to Clawdeen ani trochu netěší, protože teď musí tvrdnout v rodinném penzionu se svými nudnými bratry, dokud se neobjeví Lala, aby jí dělala společnost. Ale zdá se jí to, nebo její kamarádka flirtuje s Claudem?!

Monster high 2 můj soused ghúl

4. dubna 2012 v 8:17 | Mensis

Anotace:Na Merstonovu střední chodí normální studenti, ale taky monstra a příšery neboli sabotéři obvyklých vlastností. Cleo byla královnou školy mezi SOVáky i normáky na celé Merstonově střední, ale teď na celé čáře vítězí Frankie a Melody. Cleo naštěstí dostane příležitost fotit pro Teen Vogue a všechno se zdá být zase v pořádku… dokud se ostatní SOVáci nerozhodnou vystoupit ve filmu, který má dokázat, že vlastně vůbec nejsou nebezpeční. A tohle jim má získat svobodu? Proboha, to je ale směšné! A hlavně nebezpečné…

Monster high 1

4. dubna 2012 v 8:08 | Mensis

Anotace: Monster High je zbrusu nová série o střední škole, lásce a odlišnostech, říznutá trochu hororovým motivem. Ale vlastně se není čeho bát. SOV, neboli Sabotéři obvyklých vlastnosti (či chcete-li monstra a příšery) se snaží zapadnout a být nenápadní. Maskování je tak dokonalé, že možná ani netušíte, kdo s vámi vlastně chodí do třídy… Na Salemské střední se to ale brzy změní a město už nikdy nebude, jaké bývalo. Způsobí to teprve před patnácti dny "vyrobená" Frankie Steinová, která neváhá jít se svou zelenou kůží hrdě na trh. Ale nebude to mít snadné, protože studenti jsou naprosto vyděšení z drbů a šeptandy o monstrech, co se údajně prohánějí po školních chodbách. To Frankie přesvědčí, že pro holku, jako je ona, může být střední docela drsná. Podaří se jí mezi "normáky" najít kamarádku, které by svěřila své veliké tajemství?

Harry Potter7 část.2 - Lily's Theme

1. dubna 2012 v 12:46 | Flexi |  Hudba
Tahle písnička je prostě úžasná. A to video je ještě lepší. I LOVE SEVERUS♥
Poslechněte si to a napište do komentářů váš názor a pokud požno i oblíbenou postavu z HP.ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ POVÍDEK, OBRÁZKŮ A
VŠEMOŽNÉHO OBSAHU TOHOTO BLOGU!!!