Tvorba:
Grafika-jmenovky k povídkám

Pořádá: Momentálně nic :)
Právě čte: Škola noci 1 - Označená
_http://nd04.jxs.cz/428/662/7a7a68c98e_73501406_o2.jpg
Účastní se: Momentálně ničeho :)

Nové knížky..

10. března 2012 v 17:45 | Flexi |  Naše kecy...:D
Sice to píšu trochu se spožděním, ale přece. Před pár týdny jsem si objedvala přes internet jednu sérii, na kterou jsem byla velmi zvědavá. Přemluvila jsem mamku a tak mi ji koupila za vysvědčená. Knihy byli ve slěvě, asi za 400,- Kč. A jelikož jsou 3 tak je to opravdu výhodné koupit. Tuto sérii napsala Cornelia Funkeová.
Právě dočítám první díl, který má asi 390 stran. Jsu na nějakých 280 takže snad to dočtu brza. Ale jak jsem si právě všimla, ještě jsem vám neřekla o jakou sírii jde..:D Co tahle ještě chvíle napětí?.......No dobře tak vám to teda řeknu. Jedná se o sérii Inkoustový svět. Skládá se ze tří knih.

První je Inkoustové SRDCE, kterou, jak už jsem řekla, právě dočítám. Mám v plánu ji mít na referát ve škole. Snad to do té doby stihnu :D No měla bych, protože ho mám asi za 6 týdnů. I když tuhle knížku už také čtu docela dlouho. Přes táden tomu moc nedám a o výkendu jak kdy. Spíš jen pár kapitol. Ale musím říst, žniha je opravdu velmi zajímavě napsaná. Na začátku každé kapitoli je krátký úryvek z nějaké knihy a pod tím je napsáno z jaké a kdo jí napsal, popřípadě přeložil. K tého knize byl natočen i film, který se jmenuje stejně jako kniha Inkoustové srdce.

Další díl se jmenuje Inkoustová KREV. Druhý díl je psaný stejným způsoben jako první. Jelikož má asi nějakách 600 stran, plánuju jí číst až v létě o prázninách. V posledních měsících mám totiž už docela nabytý program. :D No řekněme, že mám už dopředu v lánu přečít několik knih a jelikož takle kniha je velmi obsáhlá, je potřeba se jí věnovat delší dobu, takže prázniny jsou pro to ideálním dobou.

A nakonec i krátká zmíňka o třetím díle Inkoustová SMRT. Tento díl mám také v plánu přečíst až v létě. Má také kolem 600 stran. Je nejtlustší a tudíš i nejdelší, ale o nic nemění na tom, že už se velmi těším až si jí přečtu.

Tady jsou obrázky všech tří dílů.
Doufám, že jsem vás aspoň trochu zaujala a že se třeba rozhodnete si tuto skvělou sérii také přečíst. ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ POVÍDEK, OBRÁZKŮ A
VŠEMOŽNÉHO OBSAHU TOHOTO BLOGU!!!