Tvorba:
Grafika-jmenovky k povídkám

Pořádá: Momentálně nic :)
Právě čte: Škola noci 1 - Označená
_http://nd04.jxs.cz/428/662/7a7a68c98e_73501406_o2.jpg
Účastní se: Momentálně ničeho :)

Velký objev Huga Cabreta

18. února 2012 v 21:12 | Flexi |  Knihy
Tuhle knížku jsem četla už před delší dobou. Myslím, že to bylo nějak v září začátkem školy. Půjčila jsem si ji od spolužačky, která ji měla na referát.ANOTACE:
Zcela nový zážitek z četby! Dobrodružství psané obrázky! Sirotek, údržbář nádražních hodin a zlodějíček Hugo žije ve zdech rušného pařížského nádraží, kde se musí skrývat a zůstat v anonymitě. Náhle zasáhne osud a chlapcova skrývaná existence i jeho nejcennější tajemství se náhle ocitnou v ohrožení. Záhadná kresba, zápisník střežený jako oko v hlavě, ukradený klíček a skrytý vzkaz od Hugova otce tvoří kostru tohoto spletitého, křehkého a kouzelného příběhu plného tajemství. Unikátní kombinace textu s ilustracemi, které při listování knihou vytváří doslova filmový příběh, bude pro každého čtenáře zcela výjimečným zážitkem!

INFORMACE:
Autor: Brian Selznick
Nakladatelství: Fragment
Stran: 544

NAŠE NÁZORY:
Flexi:
Tato kniha se mi velmi líbila. Dobře se četla, protože jsou stránky krátké a často doplňované obrázky, které samotný autor nakreslil. Kniha mě velmi bavila. Byla napínavá od samého začátku. Hubo má velmi těžký život a líbilo se mi jak se s tím popral. Samozřejmě jen obrazně. Kniha se mi také líbila hlavně proto, že do ní autor vložil i obrázky které sám nakreslil a musím uznat, že se mu velmi povedli a je vážně velmi talentovaný.
Pod naše názory vám dám pár obrázků, které byli v knize a myslím, že i vám se budou líbit. Mimochodem je natočený i film, který se jmenuje Hugo a jeho velký objev.

Mensis: ..zatím nečetla..


TADY JSOU TY OBRÁZKY:

Brian Selznick: Hugo a jeho velký objevObrázků bylo sice trochu víc, ale doufám, že jsem aspoň trochu přispěla k tomu, aby jste si tuto knihu přečetli. Takže jako vždy DOPORUČUJU :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Četl/a si tuto knihu Velký objev Huga Cabreta?

Ano
Ne
Právě ji čtu
Chtěl/a bych si ji přečíst

Komentáře

1 Mei-riefel Mei-riefel | 20. července 2012 v 10:34 | Reagovat

Zrovna včera jsem si ji prohlížela v knihovně, obrázky jsou úžasné, a film jsem také viděla, byli jsme na něm se školou, nikomu se snad nelíbil, mě a mým kamarádkám ano, byl úžasně inspirativní a pravdivý.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ POVÍDEK, OBRÁZKŮ A
VŠEMOŽNÉHO OBSAHU TOHOTO BLOGU!!!