Tvorba:
Grafika-jmenovky k povídkám

Pořádá: Momentálně nic :)
Právě čte: Škola noci 1 - Označená
_http://nd04.jxs.cz/428/662/7a7a68c98e_73501406_o2.jpg
Účastní se: Momentálně ničeho :)

Monster high

8. února 2012 v 11:27 | Mensis |  Knihy
Tak tady je první díl Monster high. autorka neví kolik bude těchto dílů, ale typuji, že podlejejí předchozí série knih Dívčí parta jich bude také hodně.


ANOTACE:
Frankie bude 15 dní. Byla sestavena svým otcem Viktorem, aby žila jako normáci. Melody a její rodina se přestěhovaly z Beverly hills do Salemu v Oregonu kvůly Melodyinymu astma. Jak Frankie tak Melody s její sestrou Candace začli chodit do školy Merstnova základní škola. Tam obě zažijí spoustu skvělých i špatných zážitků. Nic méně se spřátelí a budou kamarádky. Školou je doprovází jejich kamarádky a kamarádi. Cleo, Lala, Blue, Claudine, Haylee, Beka, Deuce, Jackson,...a spousta jiných.

INFORMACE:
Autor: Lisi Harrisonová
Nakladatelství: CooBoo
Stran: 248

NAŠE NÁZORY:
Flexi: Musím se přiznat, že svým způsobem mě tahle knížka překvapila. Zprvu jsem si myslela, že to bude taková ta obyčejná knížka plná příšer a no nic s toho, co by mě bavilo. Když si ale kamarádka (v tomto případě Mensis :)) rozhodla, že si ji koupí, po přeštení pár řádků jen tak v rychlosti jsem si nakone usmyslela, že si ji půjčím a přečtu.
Zezačátku mi přišla taková celkem nudná, ale v dobrém slova smyslu. Frenki mě bohužel nijak zvláš neoslovila. Byla s ní v knize celkem legrace, ale ani tak jsem k ní nepocítila nějakou nutnost číst o ní za každou cenu. Na druhou stanu jsem si oblíbyla Claudine, díky jejím vlasům, které jen tak pro zajímavost svým vzhledem dost připomínají ty mé :D.
Pak také Melody. Ohromilo mě na ní jak se v nové škole a také prostředí zachovala hned první den. A samozřejmě mám na svém seznamu oblíbenclů i jednoho s klučičích představitelů :D a tím se stal Jackson. Za prvé se mi líbí jeho jméno :D a za druhé.....vlastně ani nevím, asi to, jak se v knize choval. Každopádně kniha se spisovatelce moc povedla a rozhodně nelituji, že jsem si jí přečetla. Toť vše.....ach jo zase jsem se rozepsala až moc. :D No nic holt, budete to takhle muset vydržet, protže já se rozepisuju velmi rychle, Většinou je to tak, že nevím co napsat (jako to bylo i v tomto případě) a najednou z toho vznikne tohle.....tak fajn už budu vážně končit ať vás neuspím, což bych určitě nechtěla :D takže pá pá :DDD

Mensis: Je to opravdu super knížka vřele doporučuji si ji koupit je opravdu skvělá. Nikdy bych nevěřila co se může stát na základní škole, ikdyž to zažívám každou chvíly :D. Ta knížka se mi líbí z hodně důvodů třeba že je skoro o tom samém co zažíváme normálně ve škole,... :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ POVÍDEK, OBRÁZKŮ A
VŠEMOŽNÉHO OBSAHU TOHOTO BLOGU!!!