Tvorba:
Grafika-jmenovky k povídkám

Pořádá: Momentálně nic :)
Právě čte: Škola noci 1 - Označená
_http://nd04.jxs.cz/428/662/7a7a68c98e_73501406_o2.jpg
Účastní se: Momentálně ničeho :)

Hraničářův učeň-Nositelé dubového listu

17. února 2012 v 19:51 | Flexi |  Knihy
Po zhruba týdnové pauze sem přidávám další přečtěnou knížku, kterou je čtvrtý díl Hraničářova učně. Jako v předchozích článcích, opět si jí nemůžu vynachválit.

Hraničářův učeň Nositelé dubového listu -- Kniha čtvrtá

ANOTACE:
Blíží se jaro a Will s Evanlyn mohou konečně prchnout ze Skandie. Evanlyn je však unesena temudžajskými jezdci, příslušníky početného národa, který obývá rozlehlé stepi na východ od Skandie. Will se vydává za nimi, ale jeden chlapec má proti šesti ostříleným temudžajským bojovníkům jen mizivou naději - i když je hraničářským učněm. V poslední chvíli ho vystopují Halt s Horácem a pomohou mu Evanlyn zachránit. Na radost ze shledání však není čas, protože Halt si je jistý, že šest Temudžajů tvořilo pouze průzkumný oddíl velikého vojska, které se chystá k vpádu do Skandie. Čtyři Araluenci musejí Skandijce varovat a nabídnout jim pomoc - pokud ovšem oberjarl jejich pomoc přijme.
Dokážou zapřisáhlí nepřátelé bojovat bok po boku, aby zachránili své životy a své země před ničivým vpádem nepřítele, který nezná slitování?

INFORMACE:
Autor: John Flanagan
Nakladatelství: Egmont
Stran: 311

NAŠE NÁZORY:
Flexi:
Opět velká chvála a obdiv úžasnému spisovateli Johnu Flanaganovy. Je to velmi talentovaná spisovatel to se musí uznat. U této knihy jsem se téměř od začátku smála :D. Každopádně byla velmi napínavá. Válka mezi Skandijci a Temudžaji....to byla prostě bomba. (tentokrát si musím dát pozor na to, abych moc neprozrazovala děj :D) Rozhodně bych to do Willa a Evanlyn neřekla.(pochopíte až si přečtete knihu) Ať dělám o dělám, nemůžu si poct, ale musím přece jen něco z děje vyzradit :D jsem prostě taková no.
Willy perfektně spřžílel jako vždy a jeho nápad s lučíšníky byl skvělí. Tuhle knihu jsem sem původně chtěla přidat už minulý dýden, ale nějak se mi to nepovedlo. V brzké době se můžete těšit na pátý díl, který už budu mít za chvíli dočtený. Je sice trochu více obsáhlejší, ale každopádně napětí v něm rozhodně nechybí.
Jo, také njesmím zapomenou na tradiční slovo DOPORUČUJI :DD

PS: tuto knihu jsem si půjčila od stejné kamarádky jako předchozí díly, které mi scházeli, no teda vlastně díl a to první. :D


Mensis: ..zatím nečetla..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ POVÍDEK, OBRÁZKŮ A
VŠEMOŽNÉHO OBSAHU TOHOTO BLOGU!!!