Tvorba:
Grafika-jmenovky k povídkám

Pořádá: Momentálně nic :)
Právě čte: Škola noci 1 - Označená
_http://nd04.jxs.cz/428/662/7a7a68c98e_73501406_o2.jpg
Účastní se: Momentálně ničeho :)

Leden 2012

Tygři

29. ledna 2012 v 18:47 | Flexi
Tady je pár fantasy obrázků tygrů. Doufám, že s evám budou líbit. Pak v anketě hlasujte jaké fantasy zvíře máte nejraději ;-)

¨

Upíří Deníky-Souboj

29. ledna 2012 v 18:00 | Flexi |  Knihy
Tak tuto knížku jsme dostala od kamarádky na Vánoce. :)ANOTACE:
Smrtící milostný trojúhelník
,,...Co je ještě nebezpečnější, než být zamilovaná do upíra? Když mě milují upíři dva. Stefan nevzdává boj s žízní po krvi a Damon se snaží získat mé srdce. Musím zachránit nesmrtelného stitele, a tím ohrozím svou smrtelnost... Jak dopadne tenhle souboj?''
Zvítězí láska nebo žízeň po krvi?
Nová generace nemrtvých!

INFORMACE:
Autor:
L. J. Smith
Nakladatelství: Fragment
Stran: 232

NAŠE NÁZORY:
Flexi: Upíři a zase upíři. Poslední dobou je jich opravdu všude kolem spousta, ale co s etýče mě, tak mě to vůbec nevadí. Sem fanda bledých a krev pijících postav. Tato kniha se mi moc líbí jako dá se říst všechny co sme dávám. A víte proč to pořád opakuju? Protože kdyby se mi ta knížka nelíbyla tak bych jí nečetla a tak bych jí sem vlastně ani nemohla dát :D protože bych si takou nekoupila. Všechny knížky které jsme si zatím koupila se mi moc líbí i když tuhle jsme si zrovna nekoupila to už jsem zmiňovala na začátku. Takže, doporučuju. ;-)

Mensis: ..zatím nečetla..

Smečka

29. ledna 2012 v 17:10 | Flexi |  Knihy
Tuto knihu jsem si přála na vánoce a mé přání s estalo skutečností. :) Za což jsem velmi ráda.ANOTACE:
Cala Torová není jen tyk obyčejná americká středoškolačka, je rozená bojovnice, navíc vůdkyně smečky Nightshadeů. Většinu života tráví v lidském těle, ale stačí jen nepatrný impulz, drobné ohrožení, a promění se ve vlčíci. Brzy se však ukáže, že se nemusí ve smrtelném nebezpečí ocitnout zrovna ona nebo její blízcí, aby se její vlčí instinkty probudily. Když při hlídkování v horách narazí na Shaye, lidského mladíka, jehož na životě ohrožuje medvěd grizzly, nezaváhá a zachrání ho. Ve chvíli, kdy se zadívá do jeho očí a ucítí jeho vůni, která jí připomíná jaro, začne pochybovat o věcech, o nichž nikdy nepochybovala. O svém postavení a předem daném osudu, který ji předurčuje stát se družkou přitažlivého vůdce smečky Baneů. Existuje nějaká možnost, že by se všemu mohla vyhnout? Pokud se nechá vést srdcem, riskuje, že přijde o všechno - včetně svého života. Stojí zakázaná láska za takovou oběť? A co když pravidla, na nichž smečky Ochránců a Strážci, jejich vládcové, tak lpí, nemají zajistit všem lidem na světě bezpečí, jak si až dosud myslela, ale jen je kontrolovat?

INFORMACE:
Autor: Andrea Cremerová
Nakladatelství: KNIŽNÍ KLUB
Stran: 400

NAŠE NÁZORY:
Flexi: Tato knížka je také velmi dobrá. A jsem ráda, že mám tuto knížku ve své knihovničce. :D Jak už samotná anotace napovídá, vystupuje v ní dívka jménem Cala, která se umí proměnit na vlčici. Vlk je moje oblíbené zvíře, takže i proto se mi tato knížka líbí. O Cale jsme také psala slohovku ve škole. Učitel říkal, že sem jí napsala nejlím ze třídy, ale já si nemyslím, že byla nějaká až moc úžasná. :D
No to je jedno, každopádně je to skvělá knížka. Doporučuju.

Mensis: ..zatím nečetla..

Dračí brána

29. ledna 2012 v 13:55 | Flexi |  Knihy
Tuto knihu jsme dostala ke 14. narozeninám. Takže ji mám ani ne půl roku.

Dračí brána

ANOTACE:
Pak se z obou pozemních vojsk ozval bojový pokřik. Bojovníci začali rytmicky bušit oštěpy do štítů, rychleji a rychleji, prudčeji a prudčeji, až se země rozechvěla, a za ohlušujícího bubnování se vyřítili proti sobě. V prvních řadách ujížděli bojovníci na dracích se svázanými křídly. Výkřiky a krátkými bičíky povzbuzovali zvířata k rachlosti, které běžící muž nemohl ani zdaleka stačit.
Na vojska pršeli ohnivé šípy a z bílé oblohy se jako stíny řítili smrtelně ranění draci.
Potom se obě vojska srazila, přelila se přes sebe a pokřik Myrdhanců a Haradonců, kov a krev se spojoly v burácející příliv. Ten den si za soumraku odnesli palmu vítězství Haradonci.

INFORMACE:
Autor: Jenny-Mai Nuyen
Nakladatelství: KNIŽNÍ KLUB
Stran: 568

NAŠE NÁZORY:
Flexi:
Úřasná knížka. Jak už název napovídá je o dracích a to je na tom to nejlepší, protože já draky miluju :-* :D. V knize vystupuje jeden kluk jménem Revyn, který je dračí jezdec a pomáhá dívce jménem Yelanah zachránit je před jejich hrozným osudem ve kterém má právě Revyn sehrát hlavní roli. Diporučuju všem milovníkům draků a fantasy jako jsme já, přečíst si tuto knížku. Má sice hodně stran, ale až si jí přečtete, bude určitě říkat jako já, že by mohla být ještě delší :D

Mensis: ..zatím nečetla..

Můj nejdelší příběh....život v troskách nebo-li Znovu zrozená

29. ledna 2012 v 13:54 | Mensis |  Jednorázovky
PO 5-ti dením usilováním jsem konečně dopsala svůj nejdelší příběh. A tady ho máte. Doufám že se vám bude líbit.

Znovu zrozená- Život v troskách


Čarodějka Šestého měsíce-Cesta časem

29. ledna 2012 v 13:13 | Flexi |  Knihy
Tuhle knížku jsme dostala od babičky a dědy k narozeninám....bohužel už nevím ke kolikátým :(

ANOTACE:
Čarodějky, POZOR! Nina se vrací v nové knize plné napínavých dobrodružství. Společně s věrnými přáteli a s androidem Maxem se pokouší získat tajemství na záchranu Xoraxu. Magie Světa a Tmy stojí opět proti sobě a Karkon žije! Sleduje hrdiny na cestě časem až do Egypta. Objevuje se i nečekaný nepřítel v osobě nového starosty Benátek, jehož temná minulost a spojenectví s Karkonem přichystá naší partě nejendu horkou hvíli. Podaří se jim konečně Karkona porazit a vyhrát soubojse zlem? Dozvíte se v druhém díle fantasy tetralogie.

INFORMACE:
Autor: Moony Witcher
Nakladatelství: Fragment
Stran: 263

NAŠE NÁZORY:
Flexi: Tohle je jedna z prvních fantatzi knih které jsme četla. Kniha je plná kouzel a také napětí. Četla jsme jí nějak před dvěma nebo třema rokama a docela se mi zalíbila.

Mensis: ..zatím nečetla..

Narnie-Čarodějův synovec

28. ledna 2012 v 19:22 | Flexi |  Knihy
Tuhle knížku mi koupila babička o prázdninách v antikvariátu. Už jí mám docela dlouho přečtenou, ale i tak je to velmi dobrá knížka.ANOTACE:
DOBRODRUŽSKTVÍ ZAČÍNÁ
NARNIE ... kde žijí mluvící zvířata ... kde číhá zlá čarodějnice ... kde se chystá zrození nového světa.

Podivuhodný strýc pošle svého synovce Digoryho a jeho kamarádku Polly objevovat jiné světy, do kterých si sám netroufá vstoupit. Oba kamarádi se musejí hodně ohánět, aby unikli nástrahám, které jim přichystá zlá čarodějnice Jadis. Jenže nebýt toho, nikdy by se nesetkali s bájným lvem Aslanem a neviděli by zrození nového světa jménem Narnie - a v Narnii je možné všechno...

C.S. Lewis je muž, který vnesl hodiny a hodina radosti do tolika dětských životů.

INFORMACE:
Autor:
C. S. Lewis
Nakladatelství: Fragment
Stran: 208

NAŠE NÁZORY:
Flexi: Je to kniha plná fantazie. Velmi dobře se čte a no...prostě se nechci pořád opakovat :D jednoduše, mě se líbijou všechny fantasy knihy, protže fanmtasy je můj nejoblíbenější knižní žánr. Takže se nedivte, že to budu pořád opakovat :D. Ostatní knížky bohuželů nemám ale určitě bych si je chtěla někdy přečíst. Sice jsem viděla filmy, ale dívat s ena film a číst knížku, to je velký rozdíl. ;-)

Mensis: ..zatím nečetla..

Dívka s ohněm

28. ledna 2012 v 18:33 | Flexi |  Knihy
Tuto knihu jsem dostala k jedenáctým narozeninám. A upřímě, četka sem jí skoro půl roku a to má jen 126 stran :D. Já vím je to divný u někoho, kdo přečetl knížku s 272 stranama za necelí 3 dny :D Ale tenkrát jsem ještě nebyla takovej vášnivej čtenář jak teď. Teda úpokud se to tak dá nazvat. :DANOTACE:
Vilma je docela obyčejná holka, ale prožívá samé neobyčejné, zvláštní a někdy i tajemné věci. Zamiluje se například do deváťáka Matěje a pak se s ním setká i ve své fantazii, ve svém nočním snu, kde mu jde neohroženě zachránit život a vůbec jí nevadí, ža v opravdových pohádkách bývají hrdinové většinou kluci nebo spíš princové. Jenže Vilma se nedá. Vždyť i holky mají své sny!

INFORMACE:
Autor: Šárka Jínová
Nakladatelství: PETRA
Stran: 126

NAŠE NÁZORY:

Flexi: Tato knížka se mi líbí. A to proto, že se v ní proplétá svět fantazie, nebo-li sen, který se Vilmě zdá a pak také realný svět, ve kterém všichni žijeme a někdy nás to docela mrzí (teda aspoň mě). Určitě by bylo lepší žít ve světě draků, gryfů, elfů a kdo ví čeho ještě, než tady v tom světě.

Mensis: ..zatím nečetla..

Křišťály moci-Věž zkázy

28. ledna 2012 v 17:02 | Flexi |  Knihy
Třetí díl Křišťálů moci. :-)ANOTACE:
Ochráncem dalšího Křišťálu moci je poslední Pán ohně! Neilin od něho potřebuje křišťál získat. Proto se společně se svými přáteli vydává do nebezpečí Nar´doxu přímo do spárů Isgraëla, který touží po její smrti. Drak je ale otrokem zlé vůle a dobrovolně křišťál nevydá. Jak se s tím Neilin vypořádá?

Ibraxirové pohltili Smaragditt a naděje na záchranu se rozplynula. Království lidí padne. Zabrání tomu někdo? A co když na někoho z hrdinů čeká smrt?

INFORMACE:
Autor:
Michaela Burdová
Nakladatelství: Fragment
Stran: 248

MŮJ NÁZOR:
Flexi:Další skvělí díl. Tentokrát je v něm ale více romantických scének. :)*******

Mensis: Opravdu skělý díl. Jsou tam sice velké hádky, ale také mnoho dobrodružstvý a romantických scén ♥

PS: Na 4. díl si budete muset počkat. Vychází totiž až v březnu :((((taková doba :))))ale už se moc těším.


Křišťály moci-Hněv Pán ohně

28. ledna 2012 v 11:30 | Flexi |  Knihy
Druhý díl tetralogie Křišťály moci.ANOTACE:
Neilin odhalila Arwinovo tajemství. Už mu nedokáže důvěřovat ani odpustit... nebo snad ano? V utajovaném městě Bílých elfů Än-Ielwil, o kterém se vyprávějí pouze legendy, Neilin konečně nachází klid. Nové přátelé ji doprovázejí za prvním Křišťálem moci, ale nic není tak snadné, jak se na první pohled zdá. Neilin čeká setkání se Smrtí.
Na Smaragdittu teče krev. Král Edrien se rozhodl získat své město zpět, ale Isgraëlova armáda nestvůr je strašlivá. Pomohou elfové svým dávným lidským přátelům? Poslední naděje leží v rukou Terien a bájných gryfů. Isgraël zatím odhaluje svou nejničivější zbraň. Neilin se musí postavit hrozbě, která dávno neměla existovat. Odhalení, které ji ale nakonec čeká, bude šokující.

INFORMACE:
Autor:
Michaela Burdová
Nakladatelství: Frangment
Stran: 278

MŮJ NÁZOR:
Flexi: Další úžasný díl Křišťálů moci. Velmi napínavá knížka a tentokrát nesmí chytěl ani romanticná scéna.
Prostě skvělé čtení.

Mensis: Jak psala Flexi skvělá knížka a romantické scény.

Křišťály moci-Zrada temného elfa

28. ledna 2012 v 10:55 | Flexi |  Knihy
Tato kniha je moje nejoblíbenější. Křišťály moci se skládají ze 4.dílů. Tohle je první díl. Napsala je moje nejoblíbenejší spisovatelka Michaela Burdová, která je něco jako můj vroz co se týče kreslení i psaní. Ke svým knihám si kreslí obrázky.
ANOTACE:
Síly dobra a zla stojí proti sobě! Temní a Bílí elfové se dávají do boje o sedm Křišťálů moci, jejichž prostřednictvím je možné ovládnout celý svět. Dle proroctví může Křišťály najít a získat pouze obyčejná venkovská dívka Neilin, která však o svém proroctví nic netuší. Dívky se snaží zmocnit Temný elf jménem Izgraël, proti kterému stojí bojovník bílých elfů Arwin. Jak dopadne boj dvou mocných znepřátelených sil? Podaří se Neilin najít a získat první z mocných křišťálů?

INFORMACE:
Autor:
Michaela Burdová
Nakladatelství: Fragment
Starn: 296

MŮJ NÁZOR:
Flexi:Úžasná knížka a úžasná spisovatelka. Tetralogii(4. díly) Křišťálů moci zbožňuju. První díl a celkově celá tetralogie je velmi napínavá. Popisy postav a krajiny v knize jsou úžasné a při čtení se ocitnete přímo ve středu děje.

Mensis:Je to uchvatné ! Ze začátku je sice prolita velice velká kaluž krve, ale potom je to lepší a lepší. Nejlepší bylo když Terien se vzepřela Isgraelovi a utekla vtu dobu jsem si říkala, že mu to pěkně nandala :D a co víc Arwin s Neilin toho spolu moc prožijí...Mohla bych pokračovat, ale je toho spousty co se tam stalo a měla jsem pocit,jako bych to přímo všechno viděla na vlastní oči.

Nová rubrika

28. ledna 2012 v 9:54 | Flexi |  Knihy
Ahoj. Rozhodla jsme se, že založím novou rubriku. Velmi ráda a hodně čtu. Halvně fantasy, sci-fi a horory. Ale nejvíc asi fantasy. ;-)
Takže vám do této rubriky budu dávat knihy které sem četla a ke každé napíšu i svůj názor. Ale pokud sem nebudu mít zrovna co dát, je možné, že se tu objeví i nějaké knížky které jsme nečetla, ale které bych si ráda přečetla, nebo pod.
Doufám, že se i vám některá zalíbí. A pokud se tu objeví i nějaká knížka, kterou jste četli i vy, budu ráda, když mi do komentů napíšete co si o ní myslíte. ;-)


Dobrodružství Briany a Moon

26. ledna 2012 v 11:14 | Mensis |  Jednorázovky
Tak tento příběh jsem psala na jednu soutěž ve psaní příběhů.
Sice jsem se neumístila, alespoň zůčastnila ;)
Tak tady ho máte :)

Dobrodružství Briany a Moon

Kdy si dávno žily dvě holky, obě měli jiné rodiny. Byli si velmi podobné. Jedna z nich se jmenovala Briana byla velmi talentovaná na zpěv a také ráda tancovala. Ta druhá se jmenovala Moon i ona měla talenty uměla velmi dobře kreslit a její kresby hrály všemi barvami, ale také neměla nic proti zpěvu a tanci. Zajímavé na tom bylo, že vyrostly ve stejném městě Wonders a nikdy se nepotkali, až do jednoho dne kdy si Briana šla koupit ovoce a Moon se jen tak procházela. Briana si koupila ovoce a drcla do jedné dívky. Moon cizí dívce pomohla pozbírat ovoce a obě se zvedli a seznámily se. Po chvíly uviděla Moon že má Briana náramek na kterým má napsáno: Nepřestaneš se bát dokud se strachu nepostavíš. Moon ten náramek měla taky. Dostaly ho obě na konkurzu divadelní zpěvkyně. A tak si řekly vše co je baví vše co chtěli vědět od té druhé a další. Po pár dnech vyšlo v novinách, že kámen všeho dobrého byl ukraden. Všichni věděly, kde ten kámen je uchován. Byl totiž na Soví hoře. Lidé panikařily co se bude dít s jejich městem protože kámen všeho dobrého ovlivňoval chování lidí. Jenom Briana a Moon si řekly že ho půjdou najít . A tak se vydaly do Psího lesa ,protože byl všude kolem Soví hory. Cestou potkaly mnoho psů jakéhokoliv druhu např. zlaté retrívry, jezevce, labradory, křížence, jorkšíři...apod. A když se tak různě dívaly kde by mohl ten kámen být bohužel ho nenašli. Moon napadlo vylézt na Soví horu. Briana popřemýšlela ,ale vůbec ji nenapadalo jak se tam dostanou, protože Soví hora byla velmi strmá a vylézt tam jen tak to by nezvládly. Moon si všimla, že má Briana náhrdelník s Pegasem. Chvilku popřemýšlela a napadlo ji že by ho skusila nakreslit. Její barvy uměly oživovat z kresby postavy i jiné věci. Jenže si Moon zapomněla věci ve městě Wonders.
Tak se vydaly zpět do města, aby mohly letět. Tak přišli k jejímu domečku. Moon rychle kreslila ani ji Briana nestačila stíhat očima a měla Pegase než by řekla švec. Tak vyletěly k soví hoře a tam uviděly jeskyni tak tam přístáli. Jakmile se dotkli pevné země Pegas zmizel. Briana co nejdřív se chtěla vydat na pátrání. Moon ji následovala. Hledaly dobře jak nejvíce mohly, ale nenašly. Tak opatrně lezly dolů . Moon šla hned po Brianě až na jednou Briana zakopla a spadla, ale chytila se větve, která ta šťastnou náhodou byla. Moon v tu chvilku zkameněla, protože nevěděla, co má dělat. Briana se snažila pomoct si, ale nešlo to potřebovala Moon ta se rychle vzpamatovala a začala ji vytahovat naštěstí se oběma nic nestalo. Tak už si radši dávaly pozor, ale byli tam spousta velkých sov, které si chránily svá vajíčka takže najednou začali tvořit svými velkými křídly silný vítr a snažily se Moon i Brianě klovnout do hlavy. Naštěstí pouze spadly z menší výšky do křoví a na dopadly na měkké, takže se jim nic nestalo. Pak obě si upravovaly vlasy a vytahovaly si navzájem menší klacky z vlasů. Pak se vydaly do Animálie, ve které byli většinou lupiči. Briana si celou cestu byla jistá, že to není dobrý nápad. Cestou potkaly starou paní a zeptaly se jestli neviděly někoho běžet nebo jít s kamenem. Vysvětlovaly ji jak vypadá: Má tvar diamantu, který vypadá každý den jinak, ale byl to kámen. Ano viděla jsem byl to takový starší pán neviděla jsem mu přímo do obličeje, ale měl namířeno do Astentu. Děkujem za informaci. Poděkovali a pokračovali v cestě, ale tentokrát ne do Animálie ,ale do Astentu. Byla to taková malá vesnička, ve které se ten kámen vyrobil. Došli tam a uviděly chlápka jak má kámen v červené barvě a také mu nešlo vidět do obličeje. Tak si musely vymyslet plán. Briana měla nápad, že by začala zpívat a tancovat a tím by odlákala pozornost a mezí tím by mu Moon vzala ten kámen. Tak Briana začala zpívat a mrkla na Moon,že muže začít. Moon se opatrně blížila k němu ,až mu ten kámen vzala. Briana a Moon rychle utíkaly, ale nevěděly, že bude mít spolupracovníky ,kteří jsou placeni zato kdyby v tomto případě někdo s tím kamenem utekl. Oni Brianu a Moon uviděly a hned běžely za nimi. Obě běžely, co jim síly stačily a nakonec jeden Moon doběhl a chytl ji. Briana vylezla co nejrychleji na strom a doufala, že ji nechytnou ovšem si nevšimla ,že chytily Moon. Briana naštěstí měla kámen všeho dobrého u sebe. Ten, kterému nešlo vidět do obličeje, protože měl kápí se jmenoval Brok. Zařval na celý Pivní les: "Mám tvou spolupachatelku". "Dej nám ten kámen a mi ti tu tvou kamarádku vrátíme". Když odešli Briana je sledovala jak šli do tajemné jeskyně ukryté v Bělečných horách. Kámen ukryla a snažila se dostat do jeskyně. Bylo to na heslo. Zkoušela všechna možná hesla, až ji napadlo obyčejné "heslo je heslo" a jeskyně se otevřela. Briana se vplížila do jeskyně tam, ale než pokračovala dále v cestě zavřela jeskyni. Pokračovala v cestě a tam se rychle ukryla, protože ty co najal Brok odcházeli i Brok šel s nimi, aby našli Brianu. Moon byla přivázaná ke stěně jeskyně. Briana rychle běžela za ní a rychle popadla nůž ,který viděla kousek od Moon. Rychle běželi pryč z jeskyně a v tu chvilku se jeskyně otevřela a vešel tam Brok se podívat na svou zajatkyni, a když odešel od nich kde byli schované rychle Briana vyslovila heslo, aby se dostaly do bezpečí. Moon se zeptala Briany: "kde si schovala Kámen všeho dobrého"? Je támhle ve křoví. Briana ho popadla a Moon rychle nakreslila Pegase, aby je rychle dostal do Města Wonders zpět. Když doletěly uviděly, jak se tam najednou lidé bezvýznamně nesnáší. Proto nechali kámen všeho dobrého, aby nechal zapůsobit svou sílu. Položily ho a z něj vyletěla krásná duha, která se postupně měnila na krásné třpytky, které padaly na jednotlivé občany města Wonders. Pak ho Moon a Briana vzali a ukryli tam, kde ho nikdo nikdy nenašel. O Pár dní později se Briana s Moon šli podívat za kamenem a uviděly že z něj padají třpytky na ty dvě oběma narostly křídla a měli své talenty dokonalejší. Briana zpívala tak jak chtěla buď každého uspala nebo potěšila nebo umožnila mu volnost, ale také tancovala na každičké kapce dešťě. Moon zase dokázala každou věc, která ji napadla dokázala oživí, tím že ji do vzduchu nakreslila. Zpěv má podobný jako Briana, ale v tanci vynikala lépe.

Zack

22. ledna 2012 v 20:23 | Flexi |  Postavy z Diamantů cti
Takže. Tady máte jednu z hlavních postav a také hrdinu celého příběhu. :)
NĚCO O ZACKOVI

Datum narození:
23. ledna
Věk: 15
Pohlaví: muž
Rodná vesnice: Vingálie
Rodina: Matka -Relin, Otec - Rebus, Sestry - Prilegin a Olívie
Láska: Diona

Výška: 164 cm
Váha: 58 kg
Oči: hnědé
Vlasy: tmavě hnědé

Životní cíle: být nejlepším šermířem, ovládat prně kouzko neviditelnosti

Na co je hrdý: že může žít sice podivným životem, ale to se mu na tom líbí
Jak myslí, že ho vidí ostatní: že před ním mají lidé určitý respekt, ale že může být i milý, otevřený, tichý jako noc,...

Úvod

22. ledna 2012 v 18:02 | Flexi a Mensis |  Postavy z Diamantů cti
Takže. Udělali jsme novou rubriku. Sem budeme dávat informace o postavách v Diamantech cti a samozřejmě i obrázky, aby jste si dokázali představit jak vypadají. :)
Takže, vzhůru do seznamování se s postavami. :DDD

Elfové

15. ledna 2012 v 11:48 | Mensis

Emírie v ohrožení

14. ledna 2012 v 23:50 | Flexi |  Jednorázovky
Takže. Jelikož už sem Mensis dala ukázku své literární tvorby, rozhodla jsme se, že sem také něco dám. Doufám že se vám to bude líbyt a byla bych ráda, kdyby jste nám napsali do komentářů váše názory. Tak a teď už zpět k tomuto příběhu.
Původně to měl být krátký příběh na dvě až tři stránky ve Wordu. Nakonec se to ale trochu promáhlo a výsledek vidíte sami :D. Doufám jen, že bude stejně kvalitní jako je dlouhý. ;-) těším se na vaše názory..

Flexi :D

14. ledna 2012 v 23:42 | Flexi |  Adminky
Ahojky. Nejprve bych vás chtěla přivítat na našem blogu.
Je především o fantazii a světě snů. Také sem budeme dávat naše příběhy.
Mensis pracuje na Diamantech cti, jak už vám zdělila a já ji k tomuto příběhu kreslím postavy.
Takže máte se na co těšit :D.
Ale teď zase zpět ke mě. Něco bych vám o sobě chtěla zdělit tak jako Mensis.

Takže za prvé, jak už jste si jistě v jedné z předešlích vět přečetli, ráda kreslím. A musím říct, že mi to docela i jde. Také ráda píšu příběhy a vymýšlím všechno možné.
Mezi mé koníčky patří i čtení knížek(převážne fantasy) což je poslední dobou jeden z mích nehlavnějších koníčků, sport(hlavně běh), hudba, tancování, kreslení, psaní příběhů......no a asi jako u každého PC :D
Miluju zvířata. Hlavně vlky, tygry, psy no a dá se říct i všechny ostatní šelmy. Ale mezi nej patří asi tyhle tři.
Zmínila jsem se o čtení. Má nejoblíbenější knížka se jmenuje Křišťály moci a ty napsala mone nejoblíbenější spisovatelka Michaela Burdová. Velmi jí obdivuju. Je také mím vzorem co se týče kreslení, protože ke svým knížkám a příběhům si maluje i obrázky.
Miluju přírodu a vítr. Jo je mi zima když fouká a někdy přímo mizerná, ale prostě mám vítr moc ráda. ;-)
Ouuuu...nějak jsme se rozepsala no nic, na to si bude muset zvykat :D.

Teď jsem si uvědomila, že jsme vám ještě neprozradila kolik že mi to vlastně je...nu, skuste hádat :D né sranda. Je mi 14.
Moje oblíbené barvy jsou černá, rudá až krvavá, bílá, modrá a fialová....
A co se týče fantasy mé nejoblíbenější zvíře je drak. A proč zrovna on? To je jednoduché. Draci jsou takoví tajemní, teda aspoň podle mě. Těch důvodů je ještě víc, ale nebudu vám je sem všechny vypisovat, už tak jsem toho napsala víc, než jsem měla v plánu. :D Takže zatím ČAO ;-)

PS: www.honiska.blog.cz je můj blog ale moc na něj nechodím. Kdyby jste se chtěli podívat na obrázky které jsem nakreslila najdete je právě na tomto blogu.

První kapitola z mého příběhu Diamanty cti

14. ledna 2012 v 22:52 | Mensis |  Diamanty cti
Tak je tu první kapitola Diamantů cti která je velmi podopná Knížce vydané jako Křišťály moci.
Tou která napsala Křišťály moci jsem byla inspirovaná psát příběhy.
Ta slečna se jmenuje Michaela Burdová.

Krásný Nový rok 2012

1. ledna 2012 v 2:58 | Mensis a Flexi |  Naše kecy...:D
krásný nový rok 2012 vám všemZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ POVÍDEK, OBRÁZKŮ A
VŠEMOŽNÉHO OBSAHU TOHOTO BLOGU!!!